10. Vodník

Autor: Ladislav Šaloun

Kategorie: Sochy

Bronz, dřevěný podstavec, signováno na boku, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek, nepoškozeno, výška s podstavcem 58,5 cm, bez podstavce - 55 cm
Výška: 58,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:09

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (78)

25 000 Kč23.2.2022 19:40:25
24 500 Kč23.2.2022 19:40:23 (limit 22.2.2022 09:57:16)
24 000 Kč23.2.2022 19:40:23
23 500 Kč23.2.2022 19:40:20 (limit 22.2.2022 09:57:16)
23 000 Kč23.2.2022 19:40:20
22 500 Kč23.2.2022 19:40:17 (limit 22.2.2022 09:57:16)
22 000 Kč23.2.2022 19:40:17
21 500 Kč22.2.2022 09:57:11
21 000 Kč20.2.2022 10:14:08
20 500 Kč17.2.2022 17:24:41
20 000 Kč17.2.2022 17:24:39 (limit 15.2.2022 15:56:18)
19 500 Kč17.2.2022 17:24:39
19 000 Kč17.2.2022 17:24:35 (limit 15.2.2022 15:56:18)
18 500 Kč17.2.2022 17:24:35
18 000 Kč17.2.2022 16:44:29 (limit 15.2.2022 15:56:18)