10. Vodník

Autor: Ladislav Šaloun

Kategorie: Sochy

Bronz, dřevěný podstavec, signováno na boku, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek, nepoškozeno, výška s podstavcem 58,5 cm, bez podstavce - 55 cm
Výška: 58,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:09

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (78)

32 000 Kč6.3.2022 12:55:13
31 500 Kč6.3.2022 11:53:00
31 000 Kč3.3.2022 17:44:03
30 500 Kč27.2.2022 21:14:12
30 000 Kč27.2.2022 21:14:10 (limit 25.2.2022 20:18:50)
29 500 Kč27.2.2022 21:14:10
29 000 Kč27.2.2022 21:14:08 (limit 25.2.2022 20:18:50)
28 500 Kč27.2.2022 21:14:07
28 000 Kč27.2.2022 21:14:04 (limit 25.2.2022 20:18:50)
27 500 Kč27.2.2022 21:14:04
27 000 Kč26.2.2022 19:37:00 (limit 25.2.2022 20:18:50)
26 500 Kč26.2.2022 19:37:00
26 000 Kč25.2.2022 20:18:45
25 500 Kč23.2.2022 19:40:28
25 000 Kč23.2.2022 19:40:25 (limit 22.2.2022 09:57:16)