Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 9/100, rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Serigrafie
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:32
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč