Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 45/100, rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Serigrafie
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 20:56
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč