Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 74/100, nově rámováno, zaskleno
Technika: Serigrafie
Výška: 67 cm, šířka: 47 cm, rámování: 82,3 x 61,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 07.03.2022 19:51
Dosažená cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (42)