Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 44 x 58 cm
Konec aukce: 20.03.2023 20:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč