Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 44,3 cm, šířka: 53,2 cm, rámování: 55,4 x 64,2 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč