Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 48 cm, rámování: 52,5 x 60,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:08
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
| 1 000 Kč | 19.1.2026 17:36:44 |