129. Stará chalupa

Autor: Leonard Rotter

Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 48 cm, rámování: 52,5 x 60,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:08

Dosažená cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

1 000 Kč19.1.2026 17:36:44