Technika: Tempera/papír
Výška: 51,3 cm, šířka: 40 cm, rámování: 77 x 64 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 20:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč