Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 87,5 x 67,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 18:28
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1 800 Kč | 19.3.2023 22:11:51 |