Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 45 cm, rámování: 87 x 64 cm
Konec aukce: 17.01.2022 20:05
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč