Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 66 x 51 cm
Konec aukce: 17.01.2022 21:29
Dosažená cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Seznam příhozů (4)