Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 61 cm, rámování: 96 x 77 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:39
Dosažená cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 23 000 Kč
| 23 000 Kč | 19.1.2026 20:34:26 |