Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 61 cm, rámování: 96 x 77 cm
Konec aukce: 17.01.2022 20:17
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Seznam příhozů (27)