93. Valašské Meziříčí - " Pohled ke Vsetínu ” - velký formát

Autor: Karel Langer

Technika: Olej na plátně
Výška: 77,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 94,3 x 118,2 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 19:55

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (50)

3 300 Kč14.1.2022 20:39:52
3 100 Kč13.1.2022 22:00:02
2 900 Kč1.1.2022 18:42:27
2 700 Kč22.12.2021 16:16:04
2 500 Kč13.12.2021 20:38:45