Signováno vpravo dole, v minulosti mírně restaurováno - viz. foto.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46 cm, šířka: 101 cm, rámování: 57,4 x 112,5 cm
Konec aukce: 06.05.2024 20:47
Dosažená cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (34)