Technika: Olej na plátně
Výška: 85,5 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 92 x 87 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 20:27
Dosažená cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (70)