28. Vztah dvou vertikál 1963 - velký formát

Autor: Dana Puchnarová - Štormová

Olej, akronex vac 50, na zadní straně autorský štítek a popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 75 cm, rámování: 115 x 76,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:54

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (144)

23 300 Kč14.2.2022 19:56:02 (limit 12.2.2022 19:32:36)
22 800 Kč14.2.2022 19:56:02
22 300 Kč14.2.2022 19:55:58 (limit 12.2.2022 19:32:36)
21 800 Kč14.2.2022 19:55:58
21 300 Kč14.2.2022 19:55:54 (limit 12.2.2022 19:32:36)
20 800 Kč14.2.2022 19:55:54
20 300 Kč14.2.2022 19:55:48 (limit 12.2.2022 19:32:36)
19 800 Kč14.2.2022 19:55:48
19 300 Kč12.2.2022 19:32:30
17 900 Kč12.2.2022 19:32:30 (limit 30.1.2022 15:08:58)
16 300 Kč12.2.2022 19:32:22 (limit 30.1.2022 15:08:58)
15 800 Kč12.2.2022 19:32:22
12 800 Kč12.2.2022 19:32:10 (limit 30.1.2022 15:08:58)
12 300 Kč12.2.2022 19:32:10
9 300 Kč12.2.2022 19:32:05 (limit 30.1.2022 15:08:58)