Olej, akronex vac 50, na zadní straně autorský štítek a popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 75 cm, rámování: 115 x 76,5 cm
Konec aukce: 07.03.2022 18:54
Dosažená cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (144)