28. Vztah dvou vertikál 1963 - velký formát

Autor: Dana Puchnarová - Štormová

Olej, akronex vac 50, na zadní straně autorský štítek a popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 75 cm, rámování: 115 x 76,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:54

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (144)

88 000 Kč7.3.2022 18:34:37
87 000 Kč7.3.2022 18:34:32 (limit 7.3.2022 18:33:15)
86 000 Kč7.3.2022 18:34:32
85 000 Kč7.3.2022 18:33:15 (limit 7.3.2022 18:33:15)
84 000 Kč7.3.2022 18:31:43
83 000 Kč7.3.2022 18:29:03 (limit 7.3.2022 18:28:30)
83 000 Kč7.3.2022 18:29:02
82 000 Kč7.3.2022 18:28:57 (limit 7.3.2022 18:28:30)
81 000 Kč7.3.2022 18:28:57
80 000 Kč7.3.2022 18:28:53 (limit 7.3.2022 18:28:30)
79 000 Kč7.3.2022 18:28:53
78 000 Kč7.3.2022 18:28:48 (limit 7.3.2022 18:28:30)
77 000 Kč7.3.2022 18:28:48
76 000 Kč7.3.2022 18:28:30 (limit 7.3.2022 18:28:30)
75 000 Kč7.3.2022 18:28:02