28. Vztah dvou vertikál 1963 - velký formát

Autor: Dana Puchnarová - Štormová

Olej, akronex vac 50, na zadní straně autorský štítek a popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 75 cm, rámování: 115 x 76,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 18:54

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (144)

4 700 Kč31.1.2022 23:17:03 (limit 30.1.2022 15:08:58)
4 500 Kč31.1.2022 23:17:03 (limit 31.1.2022 23:17:03)
3 700 Kč31.1.2022 23:16:31 (limit 30.1.2022 15:08:58)
3 500 Kč31.1.2022 23:16:31
3 300 Kč31.1.2022 23:16:11 (limit 30.1.2022 15:08:58)
3 100 Kč31.1.2022 23:16:11
2 900 Kč30.1.2022 15:08:58 (limit 30.1.2022 15:08:58)
2 700 Kč29.1.2022 23:38:17
2 500 Kč29.1.2022 09:47:04