Signováno PD.
Technika: Litografie
Výška: 68,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 94,5 x 74 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:59
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 7h 13m 41s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč