120. Prázdnota - velký formát

Autor: Dana Puchnarová - Štormová

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Litografie
Výška: 68,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 94,5 x 74 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:59

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 4d 7h 13m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč