Olej, nitrolak na sololitu, signováno na zadní straně, autorský štítek, datováno 1962
Technika: Olej sololit
Výška: 78 cm, šířka: 50 cm, rámování: 82 x 54 cm
Konec aukce: 17.01.2022 19:53
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (87)