114. Velká vertikála 1962

Autor: Dana Puchnarová - Štormová

Olej, nitrolak na sololitu, signováno na zadní straně, autorský štítek, datováno 1962
Technika: Olej sololit
Výška: 78 cm, šířka: 50 cm, rámování: 82 x 54 cm

Konec aukce: 17.01.2022 19:53

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (87)

4 700 Kč25.12.2021 16:26:18
4 500 Kč25.12.2021 16:26:15 (limit 18.12.2021 16:25:52)
4 300 Kč25.12.2021 16:26:15
4 100 Kč25.12.2021 16:25:59 (limit 18.12.2021 16:25:52)
3 900 Kč25.12.2021 16:25:59
3 700 Kč18.12.2021 16:29:18 (limit 18.12.2021 16:25:52)
3 500 Kč18.12.2021 16:29:18
3 300 Kč18.12.2021 16:29:13 (limit 18.12.2021 16:25:52)
3 100 Kč18.12.2021 16:29:13
2 900 Kč18.12.2021 16:29:07 (limit 18.12.2021 16:25:52)
2 700 Kč18.12.2021 16:29:07
2 500 Kč18.12.2021 16:25:52 (limit 18.12.2021 16:25:52)