114. Velká vertikála 1962

Autor: Dana Puchnarová - Štormová

Olej, nitrolak na sololitu, signováno na zadní straně, autorský štítek, datováno 1962
Technika: Olej sololit
Výška: 78 cm, šířka: 50 cm, rámování: 82 x 54 cm

Konec aukce: 17.01.2022 19:53

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (87)

12 000 Kč15.1.2022 16:24:50 (limit 14.1.2022 17:50:27)
12 000 Kč15.1.2022 16:24:50 (limit 15.1.2022 16:24:50)
8 200 Kč14.1.2022 17:50:21
7 900 Kč10.1.2022 22:06:22
7 600 Kč10.1.2022 22:06:20 (limit 31.12.2021 22:50:02)
7 500 Kč10.1.2022 22:06:19
7 200 Kč10.1.2022 22:06:17 (limit 31.12.2021 22:50:02)
6 900 Kč10.1.2022 22:06:17
6 600 Kč10.1.2022 22:06:14 (limit 31.12.2021 22:50:02)
6 300 Kč10.1.2022 22:06:14
6 000 Kč10.1.2022 22:06:11 (limit 31.12.2021 22:50:02)
5 700 Kč10.1.2022 22:06:11
5 400 Kč31.12.2021 22:50:02 (limit 31.12.2021 22:50:02)
5 100 Kč26.12.2021 22:40:26
4 900 Kč25.12.2021 21:31:04