Technika: Olej na kartonu
Výška: 64,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 82 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:20
Dosažená cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (9)