59. Valašská pasačka

Autor: Oskar Hájek

Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 82,5 x 63 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 19:02

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (10)

3 500 Kč17.1.2022 18:57:38
3 000 Kč17.1.2022 18:57:27 (limit 17.1.2022 18:56:01)
3 000 Kč17.1.2022 18:57:27
2 800 Kč17.1.2022 18:56:01 (limit 17.1.2022 18:56:01)
2 600 Kč17.1.2022 18:55:06
2 400 Kč17.1.2022 16:43:21 (limit 17.1.2022 16:26:21)
2 400 Kč17.1.2022 16:43:21
2 200 Kč17.1.2022 16:26:21 (limit 17.1.2022 16:26:21)
2 000 Kč16.1.2022 12:51:36
1 800 Kč17.12.2021 16:29:35