Technika: Olej sololit
Výška: 33,3 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 69 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:47
Dosažená cena: 30 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (74)