15. Zátiší s třešněmi

Autor: Arnošt Paderlík

Technika: Olej sololit
Výška: 33,3 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:47

Dosažená cena: 30 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (74)

9 300 Kč17.1.2022 14:56:44
9 000 Kč17.1.2022 14:56:40 (limit 17.1.2022 14:07:15)
9 000 Kč17.1.2022 14:56:40
8 700 Kč17.1.2022 14:07:07
8 400 Kč17.1.2022 14:00:07
8 100 Kč17.1.2022 12:43:53
7 800 Kč16.1.2022 16:06:32
7 500 Kč15.1.2022 19:08:05
7 200 Kč14.1.2022 23:29:48
6 900 Kč14.1.2022 17:18:32
6 600 Kč13.1.2022 21:45:28
6 300 Kč13.1.2022 20:43:30
6 000 Kč11.1.2022 03:24:08
5 700 Kč7.1.2022 17:44:30
5 400 Kč6.1.2022 20:36:28