15. Zátiší s třešněmi

Autor: Arnošt Paderlík

Technika: Olej sololit
Výška: 33,3 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:47

Dosažená cena: 30 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (74)

23 700 Kč17.1.2022 18:20:34
23 200 Kč17.1.2022 18:19:10
22 700 Kč17.1.2022 18:18:10
22 200 Kč17.1.2022 18:17:12
21 700 Kč17.1.2022 18:17:03
21 200 Kč17.1.2022 18:16:32
20 700 Kč17.1.2022 18:16:22
20 200 Kč17.1.2022 18:15:47
19 700 Kč17.1.2022 18:15:13
19 200 Kč17.1.2022 18:13:59
18 700 Kč17.1.2022 18:13:20
18 200 Kč17.1.2022 18:12:59
17 700 Kč17.1.2022 18:11:39
17 200 Kč17.1.2022 18:09:52
16 700 Kč17.1.2022 18:03:34