Signováno uprostřed dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27,5 cm, šířka: 27 cm, rámování: 31,7 x 31,7 cm
Konec aukce: 17.01.2022 21:52
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč