Signováno na zadní straně
Technika: Olej na plátně
Výška: 69,7 cm, šířka: 35 cm
Konec aukce: 17.01.2022 19:13
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1 800 Kč | 17.1.2022 18:41:26 |