Technika: Akvarel
Výška: 43 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 69 x 82 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.04.2024 20:46
Dosažená cena: 23 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)