Technika: Akvarel
Výška: 42,5 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 72,5 x 82,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 22.07.2024 19:41
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (39)