Technika: Akvarel
Výška: 42,5 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 72,5 x 82,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.04.2024 20:50
Dosažená cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (41)