Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 29 cm, šířka: 42 cm, rámování: 52 x 64,1 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 19:23
Dosažená cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (26)