Obraz s chlapcem je nad hlavou mírně pokrčený papír - viz foto.
Technika: Akvarel
Výška: 32,3 cm, šířka: 20,2 cm, rámování: 52 x 37 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 21:13
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč