Signováno vpravo dole
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 110 cm, šířka: 80 cm
Konec aukce: 31.01.2022 18:20
Dosažená cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (46)