Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 52 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 62 x 45 cm
Konec aukce: 09.05.2022 21:21
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 9.5.2022 20:20:04 |