Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,8 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 79,5 x 96,5 cm
Konec aukce: 05.09.2022 18:47
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
3 500 Kč | 6.8.2022 23:35:42 |