Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 19,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 25 x 35 cm
Konec aukce: 06.12.2021 20:09
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (24)