Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 54 x 47 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:55
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (57)