Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 54 x 47 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:55
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (57)
| 14 500 Kč | 17.1.2022 16:19:13 (limit 17.1.2022 16:15:30) |
| 14 000 Kč | 17.1.2022 16:19:13 |
| 13 500 Kč | 17.1.2022 16:15:23 |
| 13 000 Kč | 17.1.2022 12:51:53 |
| 12 500 Kč | 17.1.2022 10:16:43 |
| 12 000 Kč | 14.1.2022 21:27:53 |
| 11 500 Kč | 14.1.2022 17:47:21 |
| 11 000 Kč | 12.1.2022 17:35:11 |
| 10 500 Kč | 11.1.2022 18:20:48 |
| 10 000 Kč | 11.1.2022 18:20:45 (limit 11.1.2022 18:17:45) |
| 9 800 Kč | 11.1.2022 18:20:45 |
| 9 500 Kč | 11.1.2022 18:20:42 (limit 11.1.2022 18:17:45) |
| 9 200 Kč | 11.1.2022 18:20:42 |
| 8 900 Kč | 11.1.2022 18:20:40 (limit 11.1.2022 18:17:45) |
| 8 600 Kč | 11.1.2022 18:20:40 |