50. Stavení

Autor: Bedřich Havránek

Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 54 x 47 cm

Konec aukce: 17.01.2022 18:55

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (57)

21 500 Kč17.1.2022 17:51:12
21 000 Kč17.1.2022 17:46:06
20 500 Kč17.1.2022 17:25:42
20 000 Kč17.1.2022 17:25:36 (limit 17.1.2022 17:18:01)
19 500 Kč17.1.2022 17:25:36
19 000 Kč17.1.2022 17:17:13
18 500 Kč17.1.2022 16:35:13
18 000 Kč17.1.2022 16:34:55 (limit 17.1.2022 16:15:30)
18 000 Kč17.1.2022 16:34:55
17 500 Kč17.1.2022 16:34:52 (limit 17.1.2022 16:15:30)
17 000 Kč17.1.2022 16:34:52
16 500 Kč17.1.2022 16:34:47 (limit 17.1.2022 16:15:30)
16 000 Kč17.1.2022 16:34:47
15 500 Kč17.1.2022 16:19:17 (limit 17.1.2022 16:15:30)
15 000 Kč17.1.2022 16:19:17