Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 54 x 47 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:55
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (57)
| 21 500 Kč | 17.1.2022 17:51:12 |
| 21 000 Kč | 17.1.2022 17:46:06 |
| 20 500 Kč | 17.1.2022 17:25:42 |
| 20 000 Kč | 17.1.2022 17:25:36 (limit 17.1.2022 17:18:01) |
| 19 500 Kč | 17.1.2022 17:25:36 |
| 19 000 Kč | 17.1.2022 17:17:13 |
| 18 500 Kč | 17.1.2022 16:35:13 |
| 18 000 Kč | 17.1.2022 16:34:55 (limit 17.1.2022 16:15:30) |
| 18 000 Kč | 17.1.2022 16:34:55 |
| 17 500 Kč | 17.1.2022 16:34:52 (limit 17.1.2022 16:15:30) |
| 17 000 Kč | 17.1.2022 16:34:52 |
| 16 500 Kč | 17.1.2022 16:34:47 (limit 17.1.2022 16:15:30) |
| 16 000 Kč | 17.1.2022 16:34:47 |
| 15 500 Kč | 17.1.2022 16:19:17 (limit 17.1.2022 16:15:30) |
| 15 000 Kč | 17.1.2022 16:19:17 |