Signováno vpravo dole , zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akvarel
Výška: 30 cm, šířka: 22 cm, rámování: 42,1 x 34,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 18:19
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (66)