Koupaní III. z cyklu ženy-stromy
Technika: Olej na překližce
Výška: 56,5 cm, šířka: 52 cm, rámování: 58,5 x 54 cm
Konec aukce: 17.01.2022 19:17
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Seznam příhozů (15)