Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 82 x 62,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 22:06
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč