Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 56 cm, rámování: 52 x 60,5 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:23
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 17.1.2022 18:10:55 |