Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 56 cm, rámování: 47 x 69,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:43
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč