Technika: Olej na kartonu
Výška: 61 cm, šířka: 131 cm, rámování: 75,5 x 146 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:46
Aktuální cena: 1 000 Kč
Zbývá: 4d 6h 59m 35s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč