5. Jáma Jindřich 1894

Autor: Miroslav Grabovský

Grabovský Miroslav (1940-)
Malíř, grafik, sochař, studoval na ŠUŘ v Brně u J. Zamazala a E. Ranného, dále na SPUŠ v Ostravě u prof. Otipky, věnuje se rovněž realizaci mozaiky v architektuře - ve Slovníku Chagall uvedeny realizace mozaiky ve veřejných budovách, vedle výstav v regionu vystavoval v letech 1991-1992 v Miláně, Florencii a Torontu.
(nar. 13.7.1940 Ostrava)
Technika: Olej na papíře
Výška: 51 cm, šířka: 52 cm, rámování: 53,2 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.11.2021 20:08

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 3 500 Kč