Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 34 cm, šířka: 49 cm, rámování: 43 x 59 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 21:51
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 17.1.2022 17:21:15 |